Vizyon/Misyon

  • Misyon
    Merko Enerji olarak öncelikli misyonumuz yenilenebilir ve ucuz enerjiyi Türkiye ve dünyada yaygınlaştırarak hem çevreci hem de ekonomik yenilikler yapmak, güvenlik sistemleri konusunda Türkiye ve dünyanın öncü firmalarından olmaktır.
    Müşteri memnuniyetini ön planda tutan Merko Enerji, kişilerin ve kurumların ihtiyaçlarını en doğru şekilde sağlama gayretinde olduğu için önceliğimiz ihtiyaçların beklentiler doğrultusunda giderilmesidir.
  • Vizyon
    Çevreci, ekonomik enerji ve güvenlik hizmetleri sunan Merko Enerji olarak vizyonumuz; insanların ve doğanın da güvenliği anlamına gelen çevreci, yenilenebilir enerjinin Türkiye ve dünyada kullanımını yaygınlaştırmak, bunu yaparken en doğru ve son teknolojiyi müşterilerimize sunmaktır. Güvenliği bütün olarak ele algıladığımız için hem kişi ve kuruluş güvenliği hem doğanın güvenliği bizim için bir görev ve ödev olmuştur. Bu yüzden Merko Enerji olarak bizler her zaman yenilenen enerjimizle yenilenen hizmetler sunmaya devam edeceğiz.

İhtiyaçlar ve beklentileri Güvenle
karşılıyor, Merko Enerji tasarrufunu dünyaya yayıyoruz.

Hakkımızda

Merko Enerji, Merkoteks bünyesinde çevre duyarlılığını arttırmak, ucuz enerji sağlamak, yenilenebilir enerji kullanımını yaymak ve güvenlik sistemleri sağlamak için kurulmuştur.

İletişim

15 Temmuz Mah. Halkali Cad. No:113
GUNESLİ - İSTANBUL / TURKİYE
+90 212 657 97 47
info@merkoenerji.com

Referanslar

HIZLI BAŞVUR

Tüm hizmetlerimiz hakkında danışmanlarımız tarafından detaylı bilgi almak için bize mail atmanız yeterli.


HIZLI BAŞVURU