SERBEST TÜKETİCİ

Enerji konusunun her basamağında hizmet sunan Merko Enerji olarak yeşil enerji üretimini desteklediğimiz kadar, ekonomik ve uygun enerjiyi de müşterilerimize sunmaktayız. EPDK tarafından yetkilendirilen Merko Enerji olarak bir diğer hizmetimiz de Serbest Tüketim Elektrik Satışı yaparak “Serbest Kullanıcı” olan kişilere ekonomik elektrik sağlamaktır. Elektrik piyasasında gerçek ve tüzel kişilerin serbest tüketici niteliği kazanmalarına ilişkin olarak yapılacak uygulamalara dair usul ve esasların düzenlenmesine uygun olarak konuya ilişkin tüm gerekli kanun, yönetmelik, tebliğ, genelge, kurul kararlarını yerine getiren Merko Enerji, EPDK tarafından Serbest Tüketim Elektrik Satışı yapmakla yetkilendirilmiştir. EPDK’nın belirlediği yasal sınır olan yıllık

4.500 kWh elektrik tüketimi yapan (aylık 147 TL ve üzeri tüketim yapanlar) kişi ve kuruluşlar “Serbest Kullanıcı” olarak adlandırılır ve kendi seçtikleri kurumlardan elektrik alabilmektedirler. Serbest Tüketici olanların ve Merko Enerjiyi tercih edenlerin ucuz elektrik almaktan başka avantajları da bulunmaktadır. Kişiye özel tarifeler oluşturan firmamız enerji alanındaki kapsamlı bilgi ve tecrübesiyle en uygun şartları sizlere sunmaktadır. Fatura garantisi, müşteri odaklı yatırım ve hizmetleri de hizmetleri arasına sokan markamız, farklı zamanlarda çıkan fırsat ve kampanyalardan da faydalanabilmektedirler. Ayrıca Serbest Tüketici kapsamına giren tüketicilerin bilgilendirilmesi konusunda da sürekli ve doğru bilgilendirmeyi Merko Enerji olarak sağlamaktayız.

Eğer sizler de Serbest Tüketici kapsamındaysanız ve Merko Enerji’ye geçmek istiyorsanız

• Elektrik faturanız aylık ortalama ev için 147 TL, iş yeri için 149 TL ve üzerinde geliyorsa

• Yıllık 4.500 kWh ve üzeri elektrik tüketimi yapıyorsanız

• Geçmiş döneme ait ödenmemiş borcunuz bulunmuyorsa

• Dijital sayaç sahibiyseniz

Bizimle iletişime geçebilir, Serbest Tüketici olarak Merko Enerji kalitesini tercih edebilirsiniz.

Ev

Evinizde 140W, 190W, 295W gibi farklı güçlerdeki panellerimizle güneş enerjisini kullanılabilir elektriğe dönüştürüyoruz.

İşyeri

Farklı güçlerdeki güneş panellerimizle güneş enerjisini elektriğe dönüştürüyor, yatırımınıza çevreci bir katkı saglıyoruz.

AKILLI TARİFELER İÇİN (HEMEN BAŞVURA) TIKLAYINIZ

Hakkımızda

Merko Enerji, Merkoteks bünyesinde çevre duyarlılığını arttırmak, ucuz enerji sağlamak, yenilenebilir enerji kullanımını yaymak ve güvenlik sistemleri sağlamak için kurulmuştur.

İletişim

15 Temmuz Mah. Halkali Cad. No:113
GUNESLİ - İSTANBUL / TURKİYE
+90 212 657 97 47
info@merkoenerji.com

Referanslar

HIZLI BAŞVUR

Tüm hizmetlerimiz hakkında danışmanlarımız tarafından detaylı bilgi almak için bize mail atmanız yeterli.


HIZLI BAŞVURU