GÜVENLİK SİSTEMLERİ

GÜVENLİK

Güvenlik sistemleri alanında da hizmet sunan Merko Enerji, bir işletmenin ve hanenin ihtiyaç duyduğu tüm güvenlik sistemlerini sunacak teknolojik donanım ve bilgiye sahiptir. Güvenlik kelimesini bir bütün olarak değerlendiren firmamız yangın ihbarı, hırsız alarmı, parmak izi tarayıcı, kartlı geçiş gibi farklı sistemleri bir arada sunarak gerçek güvenliği bütün olarak sunmaktadır. İhtiyaç ve nedenler ne olursa olsun güvenliği her konuda aynı ciddiyette ele alan Merko Enerji; tecrübeli ve eğitimli elemanları, teknik servis hizmeti ve satış sonrası desteği ile size özel bir hizmet sağlamaktadır.

Ticari, Endüstriyel, Konut ve İş yeri alanlarında güvenlik sistemleri uygulayabilen firmamız haftanın her günü 24 saat kesintisiz hizmet ve yardım sunmaktadır. Kurulacak güvenlik sistemi ve mekânın özelliklerine göre proje oluşturarak çalışan firmamız böylelikle gereksiz masraf yaptırmadan gerçek ihtiyacı müşterilerine sunmaktadır. Çünkü bizler “güven” kelimesini sunarken, önce müşterilerimizin güvenine ihtiyaç duyuyoruz. Uluslararası standartlarda hizmet sunan Merko Enerji, sistemlerini ve eğitimlerini sürekli yenilemekte, Ar-Ge ekibiyle geliştirdiği ve yenilediği teknolojisini sağladığı huzur ortamına entegre etmektedir. Çok kapsamlı hizmet sağlayan firmamızın güvenlik hizmetlerini aşağıdaki gibi sıralayabiliriz;

“Güvenlik” bizim için bir kelime değil, hizmetin kendisidir.

Çünkü bizler “güven” kelimesini sunarken, önce müşterilerimizin güvenine ihtiyaç duyuyor, müşterilerimize güvenlik sağlarken onların güvenini kazanıyoruz.

Hakkımızda

Merko Enerji, Merkoteks bünyesinde çevre duyarlılığını arttırmak, ucuz enerji sağlamak, yenilenebilir enerji kullanımını yaymak ve güvenlik sistemleri sağlamak için kurulmuştur.

İletişim

15 Temmuz Mah. Halkali Cad. No:113
GUNESLİ - İSTANBUL / TURKİYE
+90 212 657 97 47
info@merkoenerji.com

Referanslar

HIZLI BAŞVUR

Tüm hizmetlerimiz hakkında danışmanlarımız tarafından detaylı bilgi almak için bize mail atmanız yeterli.


HIZLI BAŞVURU