Kalite Politikası

Kalite ve Çevre Politikamız

Hizmet verdiğimiz alan gereği kusursuz olmak ve sorumluluk anlayışı bizim için en önemli politikamızdır. Kişiye ve çevreye hizmet sunmanın mutluluğu ve sorumluluğunda hareket eden Merko Enerji olarak üretim süreçlerimizden alt yapı sunumuna kadar her aşamada dikkatli ve yenilikçi şekilde çalışmaktayız.

Merko Enerjinin çalışma alanlarından birisi olan yenilenebilir enerjiyle sadece Türkiye’ye değil tüm dünyaya hizmet sunuyoruz. Bu yüzdendir ki enerji alanında çevreci tüm girişimlere, eğitimlere ve sunumlara katılıyor, hem bizlerin hem de hizmet sunduğumuz kişi ve kuruluşların gelişimine katkı sağlıyoruz. Enerji alanındaki bilgisini EPDK’dan aldığı yetkiyle birleştirerek ucuz elektrik sağlamak yönünde de hizmet sunan Merko Enerji kişi, kurum ve kuruluşlar için en uygun ve hesaplı elektrik ihtiyacını da sağlamakta, emeğin ve enerjinin değerini bilerek hizmet sağlamaktadır.

Bir diğer çalışma alanımız olan güvenlik sistemlerinin de aynı omuzlarda taşıyor olmak bizi hem mutlu ediyor hem de sorumluluğumuzu bir kat daha arttırıyor. Güven kelimesinin belki de yerinde kullanıldığı ve gerçek anlamını taşıdığı güvenlik sistemlerinde, mükemmeliyetçi tavrımız ve Ar-Ge uygulamalarımız Merko Enerji adını Türkiye ve dünyada yayıyor.

İşte bu sebeplerden ötürü kalite ve çevre politikası bizim aynı zamanda firma politikamızı da oluşturmakta, bizlere hem doğayla hem de güven kelimesiyle yan yana yol aldırmaktadır.


Kalitemizi yeşil enerjiyle besliyor, çevre duyarlılığını güvenle sunuyoruz.

Firmamızın politikasını doğaya olan sorumluluklar doğrultusunda geliştiriyor, bunu yaparken de doğayla yan yana yol alıyoruz.

Hakkımızda

Merko Enerji, Merkoteks bünyesinde çevre duyarlılığını arttırmak, ucuz enerji sağlamak, yenilenebilir enerji kullanımını yaymak ve güvenlik sistemleri sağlamak için kurulmuştur.

İletişim

15 Temmuz Mah. Halkali Cad. No:113
GUNESLİ - İSTANBUL / TURKİYE
+90 212 657 97 47
info@merkoenerji.com

Referanslar

HIZLI BAŞVUR

Tüm hizmetlerimiz hakkında danışmanlarımız tarafından detaylı bilgi almak için bize mail atmanız yeterli.


HIZLI BAŞVURU