Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Merko Enerji, Merkoteks bünyesinde çevre duyarlılığını arttırmak, ucuz enerji sağlamak, yenilenebilir enerji kullanımını yaymak ve güvenlik sistemleri sağlamak için kurulmuştur. Sağlıklı ve çevreci enerji üretmek ve güvenlik sistemleriyle sizi ve emeğinizi güvenlik altına almak çabasıyla geniş bir hizmet şekli sunan Merko Enerji, bunu yaparken sizin isteklerinizle ihtiyacınız olanı birleştirerek size sunmaktadır. Bizler yılların getirdiği deneyim ve imkânlarla müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu doğru elektrik enerji miktarını doğru kaynaktan sunmaktayız. Çünkü bizler güvenliği bir bütün olarak ele almakta ve kişi güvenliğinden çevre güvenliğine kadar her alanda aynı duyarlılıkta hareket etmekteyiz.

Güneş panelleri, rüzgâr türbinleri ve onları destekleyici tüm sistemleri size sunarken ön çalışmadan panel ve tribün bakımına her konuda müşterilerimize destek oluyor, Merko Enerji kalitesini her an size sunuyoruz. Ucuz elektrik imkânını da kullanıcılarına sunan Merko Enerji, EPDK’nın yetkilendirdiği ve Serbest Kullanıcı müşterilerine ucuz ve sıkıntısız elektrik hizmetini de sağlamakta, elektrik üretiminden dağıtımına kadar uzman bir kuruluş olarak karşınıza çıkmaktadır. Sosyal sorumluluk ve hizmet etme temeliyle kurulan Merko Enerji, son teknolojiyle donatılmış, çevreci, bireysel istek ve memnuniyeti ön planda tutan bir firma olarak yolumuza devam ediyoruz.


Tüketicinin ve doğanın güvencesiyiz…

Güvenliği bir bütün olarak ele alıyor; yeşil enerjiyle doğa güvenliğini,
uygun elektrik sağlayıcılığı ile ekonomik güvenceyi sağlıyoruz.

Hakkımızda

Merko Enerji, Merkoteks bünyesinde çevre duyarlılığını arttırmak, ucuz enerji sağlamak, yenilenebilir enerji kullanımını yaymak ve güvenlik sistemleri sağlamak için kurulmuştur.

İletişim

15 Temmuz Mah. Halkali Cad. No:113
GUNESLİ - İSTANBUL / TURKİYE
+90 212 657 97 47
info@merkoenerji.com

Referanslar

HIZLI BAŞVUR

Tüm hizmetlerimiz hakkında danışmanlarımız tarafından detaylı bilgi almak için bize mail atmanız yeterli.


HIZLI BAŞVURU